10minuta lajme shqip blue1
Ylli Shaqiri - Babe

25 Aug 2017
Muzik Shqip - Ylli Shaqiri - Babe

Ylli Shaqiri - Babe (Official Video), Orkestrimin e ka realizuar Florent Boshnjaku, kurse per Muziken dhe Tekstin eshte kujdesur vet kengetari Yll Shaqiri, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga Pinkmoon, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Ylli Shaqiri.

Rate this item
(3 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android