10minuta lajme shqip blue1
B2N - Ti vdes per mu

30 Aug 2017
Muzik Shqip - B2N - Ti vdes per mu

B2N - Ti vdes per mu (Official Video), per realizimin e Muzikes dhe Tekstit eshte kujdesur vet kengetari B2N, kurse per klipin eshte kujdesur Andrea Cuberli, kenga eshte publikuar ne YOutube ne kanalin zyrtare te B2N Beatz.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android