10minuta lajme shqip blue1
Dafina Rexhepi - Gimme ur love

03 Sep 2017
Muzik Shqip - Dafina Rexhepi - Gimme ur love

Dafina Rexhepi - Gimme ur love (Official Video), Muziken e ka realizuar Dj Boom, kurse Tekstin e ka shkruar Zana bikliqi, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga Imagine Films, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te VizioniLibonia.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android