10minuta lajme shqip blue1
Genc ft. BimBimma - Nr1

03 Sep 2017
Muzik Shqip - Genc ft. BimBimma - Nr1

Genc ft. BimBimma - Nr1 (Official Video), kenga eshte prodhuar nga Diez Music, ndersa per Tekstin eshte kujdesur BimBimma dhe Genc, Videoklipi eshte xhiruar nga Imagine Films, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Diez Music.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android