10minuta lajme shqip blue1
Irkenc Hyka - Haram

09 Sep 2017
Muzik Shqip - Irkenc Hyka - Haram

Irkenc Hyka - Haram (Official Video), Muziken e ka realizuar vet kengetari Irkenc Hyka, kurse Tekstin e ka shkruar Petro Xhori, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga kompania ND Film Production, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te UnixMusic Official.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android