10minuta lajme shqip blue1
Vesa Smolica - Asnjo si une

09 Sep 2017
Muzik Shqip -Vesa Smolica - Asnjo si une

Vesa Smolica - Asnjo si une (Official Video), per realizimin e Muzikes eshte kujdesur CekicBeatz, ndersa per Melodin dhe Tekstin eshte kujdesur Vesa Smolica, Videoklipi eshte xhiruar nga ASHA, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Vesa Smolica.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android