10minuta lajme shqip blue1
B2N - S'te kam Harru

10 Sep 2017
Muzik Shqip - B2N - S'te kam Harru

B2N - S'te kam Harru (Official Video), per Tesktin eshte kujdesur vet kengetari B2N, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te B2N Beatz.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android