10minuta lajme shqip blue1
Xoxo ft. Eri Qerimi - Hey Syni Syni

13 Sep 2017
Muzik Shqip - Xoxo ft. Eri Qerimi - Hey Syni Syni

Xoxo ft. Eri Qerimi - Hey Syni Syni (Official Video) per Muziken eshte kujdesur vet dyshja Xoxo dhe Eri Qerimi, ndersa Tekstin e ka shkruar Xoxo, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga NTV Production, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te XOXOMusic.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android