10minuta lajme shqip blue1
Bes Kallaku ft. Klajdi Haruni - Skifterja zemres

17 Sep 2017
Muzik Shqip - Bes Kallaku ft. Klajdi Haruni - Skifterja zemres

Bes Kallaku ft. Klajdi Haruni - Skifterja zemres (Official Video), kenga eshte prodhuar nga Irken Hyka dhe Bruno, kurse Tekstin e ka shkruar Bes Kallaku, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Bes Kallaku.

Rate this item
(4 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android