10minuta lajme shqip blue1
Dj Olti Ft. Alban Skenderaj & Lyrical Son - '93

17 Sep 2017
Muzik Shqip - Dj Olti Ft. Alban Skenderaj & Lyrical Son - '93

Dj Olti Ft. Alban Skenderaj & Lyrical Son - '93, Muzika eshte prodhuar nga Boocky dhe Dj Olti, ndersa Tekstin e kane realizuar Alban Skenderaj dhe Lyrical Son, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te AlbanSkenderajMusic.

Rate this item
(5 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android