10minuta lajme shqip blue1
5ponca & Shpat Deda - M'tha t'thashe

18 Sep 2017
Muzik Shqip - 5ponca & Shpat Deda - M'tha t'thashe

5ponca & Shpat Deda - M'tha t'thashe (Official Video), Muziken e ka realizuar 5ponca, kurse Vokalin dhe Tekstin e ka shkurar Shpat Deda, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Labinot Sponca.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android