10minuta lajme shqip blue1
Loki ft. Gold AG - E dham besen

19 Sep 2017
Muzik Shqip - Loki ft. Gold AG - E dham besen

Loki ft. Gold AG - E dham besen (Official Video), per realizimin e Muzikes dhe Tekstit eshte kujdesur vet reperi Gold Ag, kurse Orkestrimin e ka realizuar Bini Nebihu, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te GoldAG.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android