10minuta lajme shqip blue1
Vjollca Hamiti - Te lumtur mej pa femit

24 Sep 2017
Muzik Shqip - Vjollca Hamiti - Te lumtur mej pa femit

Vjollca Hamiti - Te lumtur mej pa femit (Official Video), per Tekstin eshte kujdesur Valmir Delia, kurse Orkestrimin e ka realizuar Armend Mustafa, Video klipi eshte xhiruar nga Swart, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te VizioniLibonia.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android