10minuta lajme shqip blue1
Nazife Bunjaku - Je qysh je

24 Sep 2017
Muzik Shqip - Nazife Bunjaku - Je qysh je

Nazife Bunjaku - Je qysh je (Official Video), per Muziken eshte kujdesur Virusi, ndersa Tekstin e ka shkruar Kreshnik Avdiu, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga Urban Graphics, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te ProduksioniARBONI.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android