10minuta lajme shqip blue1




Bruno - A me do

27 Sep 2017
Muzik Shqip - Bruno - A me do

Bruno - A me do (Official Video), per Muziken eshte kujdesur vet kengetari Bruno dhe Flori Mumajesi, kurse Tekstin e ka shkruar Flori Mumajesi, Bruno dhe Fifi, Video klipi eshte xhiruar nga Imagine Films, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te BrunoVEVO.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android