10minuta lajme shqip blue1
Eri Qerimi - Dikur Dikush

27 Sep 2017
Muzik Shqip - Eri Qerimi - Dikur Dikush

Eri Qerimi - Dikur Dikush (Official Video), per Muziken eshte kujdesur Eri dhe Samuel kodra, ndersa per Tekstin eshte kujdesur Dritan Shtylla, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Eri Qerimi.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android