10minuta lajme shqip blue1
Leon - Faje feat. Elda

02 Oct 2017
Muzik Shqip - Leon - Faje feat. Elda

Leon - Faje feat. Elda (Video Tekst), per Incizimin, Miksimin dhe Masterizimin eshte kujdesur Driton Kamenica, kurse per Tekstin eshte kujdesur Leon, Video Teksti eshte realizuar nga Besnik Rekaj, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te D&D Studio.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android