10minuta lajme shqip blue1
Elhaida Dani ft. Dj Olti - Më Mbaj

03 Oct 2017
Muzik Shqip - Elhaida Dani ft. Dj Olti - Më Mbaj

Elhaida Dani ft. Dj Olti - Më Mbaj (Official Video), per Muziken dhe Tekstin eshte kujdesur Elhaida Dani dhe Zeno, kurse Videoxhirimet e klipit jane realizuar nga Federico Muller dhe Clara Orpelli, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Elhaida Dani.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android