10minuta lajme shqip blue1
Capital T ft. Lyrical Son & Vig Poppa - Pa Cenzure

04 Oct 2017
Muzik Shqip - Capital T ft. Lyrical Son & Vig Poppa - Pa Cenzure

Capital T ft. Lyrical Son & Vig Poppa - Pa Cenzure (Official Video), per realizimin e Muzikes eshte kujdesur LasikBeats, ndersa per Tekstin dhe Melodin eshte kujdesur treshja Capital T , Lyrical Son dhe Vig Poppa, Video klipi eshte xhiruar nga Imagine Films, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Capital T.

Rate this item
(3 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android