10minuta lajme shqip blue1
Fero ft Kida - Harroj

13 Oct 2017
Muzik Shqip - Fero ft Kida - Harroj

Fero ft Kida - Harroj (Official Video), kenga eshte prodhuar nga On Records, kurse Tekstin e ka shkruar Fero, Videoklipi eshte xhiruar nga Filmnation, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te ZzapnChriss Onrecords.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android