10minuta lajme shqip blue1
Tus ft. Bruno - Shqiptare

13 Oct 2017
Muzik Shqip - Tus ft. Bruno - Shqiptare

Tus ft. Bruno - Shqiptare - Official Video Clip), kenga eshte prodhuar nga Threedots, Tekstin e ka shkruar Tus, ndersa Video xhirimet e klipit jane realizuar nga kompania Max Production, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Tus Tv.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android