10minuta lajme shqip blue1
Genc Prelvukaj feat. Eni Koci - Vetem ti

14 Oct 2017
Muzik Shqip - Genc Prelvukaj feat. Eni Koci - Vetem ti

Genc Prelvukaj feat. Eni Koci - Vetem ti (Official Video), kenga eshte prodhuar nga Genc Prelvukaj, Teksti eshte shkruar na vet dyshja Eni Koci dhe Genc Prelvukaj, Videoklipi eshte xhiruar nga kompania Black Fish Entertainment, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te blackfishofficial.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android