10minuta lajme shqip blue1
Linda Shabani - Lamtumir

19 Oct 2017
Muzik Shqip - Linda Shabani - Lamtumir

Linda Shabani - Lamtumir (Official Video), per Muziken eshte kujdesur Studio Erona, ndersa per Tekstin vet kengetarja Linda Shabani, Video nga Erdenaj, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te LindaShabaniOfficial.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android