10minuta lajme shqip blue1
Alban Mehmeti - Vonë

20 Oct 2017
Muzik Shqip - Alban Mehmeti - Vonë

Alban Mehmeti - Vonë (Official Video), per Muziken eshte kujdesur Leart Boshnjaku, kurse per Tekstin eshte kujdesur Fatmir Muja, Orkestrimin e ka realizuar Ardian Kastrati, Videoklipi eshte xhiruar nga Urban Graphics, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te AlbanMehmetiOfficial.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android