10minuta lajme shqip blue1
Aida Doci - A eshte e mundur

21 Oct 2017

Aida Doci - A eshte e mundur (Official Video), per realizimin e Muzikes dhe Tekstit eshte kujdesur Fatmir Muja, kurse Orkestrimin e ka realizuar Virusi, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga Esat Fejza dhe Uran Duli, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te FM PRODUCTION.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android