10minuta lajme shqip blue1
2Ton - Faleminderit

21 Oct 2017

2Ton - Faleminderit (Official Video), per Muziken eshte kujdesur Cricket Beats, Video eshte realizuar nga Da Neel Avdiu dhe Gennc Biggyimage, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te 2TONoffical.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android