10minuta lajme shqip blue1
Pandora - Pika do me bjere

23 Oct 2017
Muzik Shqip - Pandora - Pika do me bjere

Pandora - Pika do me bjere (Official Video), per Muziken, Orkestrimin dhe Tekstin eshte kujdesur Vullnet Ibrahimi, kurse per Video xhirimet e klipit eshte kujdesur BUG Production, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te PANDORA Albania.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android