Print this page

Pandora - Pika do me bjere

23 Oct 2017
Muzik Shqip - Pandora - Pika do me bjere

Pandora - Pika do me bjere (Official Video), per Muziken, Orkestrimin dhe Tekstin eshte kujdesur Vullnet Ibrahimi, kurse per Video xhirimet e klipit eshte kujdesur BUG Production, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te PANDORA Albania.

Rate this item
(0 votes)