10minuta lajme shqip blue1
Fidan Gashi - Ditelindje pa urime

23 Oct 2017
Muzik Shqip - Fidan Gashi - Ditelindje pa urime

Fidan Gashi - Ditelindje pa urime (Official Video), per Muziken dhe Tekstin eshte kujdesur Fatmir Muja, kurse Orkestrimin e ka realizuar Besim Buzuku, Chipsi dhe Endrit Rexhepi, Video klipi eshte xhiruar nga Urban Entertainment, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te FM PRODUCTION.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android