10minuta lajme shqip blue1
Tori - Melodi

25 Oct 2017
Muzik Shqip - Tori - Melodi

Tori - Melodi (Official Video), per Muziken eshte kujdesur Cricket Music, kurse Medolin e ka realizuar Bigdeal Records dhe Yll Limani, Tekstin e ka shkruar Yll Limani, Video klipi eshte xhiruar nga Epic Production, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te BIGDEAL RECORDS.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android