10minuta lajme shqip blue1
Blero ft. Albulena Ukaj - Mbylli Syt (Coming Soon)

26 Oct 2017
Muzik Shqip -Blero ft. Albulena Ukaj - Mbylli Syt (Coming Soon)

Blero ft. Albulena Ukaj - Mbylli Syt (Coming Soon), Blero dhe Albulena Ukaj se shpejti do te publikojn duetin e tyre me te ri te titulluar "Mbylli syt".

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android