Print this page

Varrosi ft. Noizy - Big Daddy

28 Oct 2017
Muzik Shqip - Varrosi ft. Noizy - Big Daddy

Varrosi ft. Noizy - Big Daddy (Official Video), per Tekstin eshte kujdesur Varrosi dhe Noizy, Video eshte realizuar nga Elmino Flms, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Varrosi OTR.

Rate this item
(1 Vote)