10minuta lajme shqip blue1
Shpat Kasapi - Aroma e saj

29 Oct 2017
Muzik Shqip - Shpat Kasapi - Aroma e saj

Shpat Kasapi - Aroma e saj (Official Video), per Muziken eshte kujdesur Gravity, ndersa per Tekstin eshte kujdesur Ergys Shahu, Orkestrimi nga Alskerd Renja, Video klipi eshte xhiruar nga Melem, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Shpat Kasapi.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android