10minuta lajme shqip blue1
Blero ft. Albulena Ukaj - Mbylli syte

29 Oct 2017

Blero ft. Albulena Ukaj - Mbylli syte (Official Video), per realzimin e Muzikes eshte kujdesur Phygo dhe Blero, Orkestrimin e ka realizuar Phygo, kurse Tekstin e ka shkruar Fatmir Muja, Video klipi eshte realizuar nga XLFilms, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te BleroOfficial.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android