Print this page

Blero ft. Albulena Ukaj - Mbylli syte

29 Oct 2017

Blero ft. Albulena Ukaj - Mbylli syte (Official Video), per realzimin e Muzikes eshte kujdesur Phygo dhe Blero, Orkestrimin e ka realizuar Phygo, kurse Tekstin e ka shkruar Fatmir Muja, Video klipi eshte realizuar nga XLFilms, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te BleroOfficial.

Rate this item
(1 Vote)