10minuta lajme shqip blue1
Arlind Rizahu - Gabimtar

31 Oct 2017
Muzik Shqip - Arlind Rizahu - Gabimtar

Arlind Rizahu - Gabimtar (Official Video), per Muziken dhe Tekstin e kesaj kenge eshte kujdesur Kreshnik Avdiu, ndersa Orkestrimin e ka realizuar Wirusi, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga Bug Production, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te ProduksioniARBONI.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android