Print this page

Majk - Tarantino

01 Nov 2017

Majk - Tarantino (Official Video), per realizimin e Muzikes eshte kujdesur DorantBeats dhe Donat Prelvukaj, kurse Tekstin e ka shkruar vet reperi, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga XLFilms, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te BABASTARSchannel.

Rate this item
(0 votes)