10minuta lajme shqip blue1
Labi - Ti ke faj

02 Nov 2017
Muzik Shqip - Labi - Ti ke faj

Labi - Ti ke faj (Official Video), per Muziken dhe Tekstin e kesaj kenge eshte kujdesur Dual Vox Studio, kurse Video klipin e ka realizuar Erolind Berisha, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te G-Music.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android