Print this page

Labi - Ti ke faj

02 Nov 2017
Muzik Shqip - Labi - Ti ke faj

Labi - Ti ke faj (Official Video), per Muziken dhe Tekstin e kesaj kenge eshte kujdesur Dual Vox Studio, kurse Video klipin e ka realizuar Erolind Berisha, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te G-Music.

Rate this item
(1 Vote)