10minuta lajme shqip blue1
​Shkurte Fejza - Vallja shqipe

03 Nov 2017
Muzik Shqip - ​Shkurte Fejza - Vallja shqipe

​Shkurte Fejza - Vallja shqipe (Official Video), per Muziken dhe Orkestrimin eshte kujdesur Edi Balili, kurse per Tekstin eshte kujdesur Armand Trebicka, Video xhirimet jane realizuar nga RedMedia, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te RrenjetTona.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android