10minuta lajme shqip blue1
Ghetto Geasy - Birthday

04 Nov 2017

Ghetto Geasy - Birthday (Official Video), per Tekstin eshte kujdesur vet reperi Ghetto, kurse Muzika eshte realizuar nga Irkenc Hyka, Miksimi eshte realizuar nga JoJo, Videoklipi eshte xhiruar nga Entermedia, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te BABASTARSchannel.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android