10minuta lajme shqip blue1
Getinjo - Mucho Dinero

04 Nov 2017

Getinjo - Mucho Dinero (Official Video), kenga eshte prodhim i studios OnRecords, ndersa per Tesktin eshte kujdesur Getinjo, Video klipi eshte realizuar nga Filmnation, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te ZzapnChriss Onrecords.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android