10minuta lajme shqip blue1
The Don ft. OnBoy - Thirrem

05 Nov 2017
Muzik Shqip -The Don ft. OnBoy - Thirrem

The Don ft. OnBoy - Thirrem (Official Video), kenga eshte prodhuar nga Florian Salihu, ndersa per Tekstin eshte kujdesur OnBoy dhe The Don, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga Bug Production, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te ONIMA.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android