10minuta lajme shqip blue1
Mimoza Shkodra & Seldi Qalliu - Dashni

05 Nov 2017
Muzik Shqip - Mimoza Shkodra & Seldi Qalliu - Dashni

Mimoza Shkodra & Seldi Qalliu - Dashni (Official Video), per realizimin e Muzikes eshte kujdesur Irkenc Hyka, kurse per Tekstin eshte kujdesur Petro Xhori, Miksimin dhe Master eshte realizuar nga JoJo, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Mimoza Shkodra & Seldi Qalliu.

Rate this item
(8 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android