Print this page

Bleta - Luje

06 Nov 2017
Muzik Shqip - Bleta - Luje

Bleta - Luje (Official Video), Muziken e ka realizuar Diez Muzik, kurse Tekstin e ka shkruar Bleta dhe Genc, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga Imagine Films, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Diez Music.

Rate this item
(0 votes)