10minuta lajme shqip blue1
BimBimma ft ErgeNR - 038

07 Nov 2017
Muzik Shqip - BimBimma ft ErgeNR - 038

BimBimma ft ErgeNR - 038 (Official Video), Bitin e ka realizuar StrikeBeatz, kurse Remiksin dhe Miksimin Room6, Video eshte realizuar nga Edit PostProd, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te BimBimma.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android