10minuta lajme shqip blue1
Lindon Camaj - Luje Zemer

08 Nov 2017
Muzik Shqip - Lindon Camaj - Luje Zemer

Lindon Camaj - Luje Zemer (Official Video), Orkestrimin e ka realizuar Ani Tafa, kurse Tekstin e ka shkruar Sokol Koci, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te nfmEUROLINDI.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android