10minuta lajme shqip blue1




Flaka ft. Pancho City - Def Star

09 Nov 2017
Muzik Shqip - Flaka ft. Pancho City - Def Star

Flaka ft. Pancho City - Def Star (Official Video), per Miksimin dhe Master eshte kujdesur Pancho City, kurse Tekstin e kan shkruar vet dyshja Flaka dhe Pancho, Video eshte realizuar nga maXimus, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Flaka Krelani.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android