Print this page

Blero - Mbylli syte

09 Nov 2017
Muzik Shqip - Blero - Mbylli syte

Blero - Mbylli syte (Official Video), per Muziken dhe Orkestrimin eshte kujdesur Prygo dhe Blero, kurse Tekstin e ka shkruar Fatmir Muja, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga XLFilms, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te BleroOfficial.

Rate this item
(3 votes)