10minuta lajme shqip blue1
Nasty D - Mas teje, Mas meje

10 Nov 2017
Muzik Shqip - Nasty D - Mas teje, Mas meje

Nasty D - Mas teje, Mas meje (officiall Video), Muzika eshte realizuar nga Genc Prelvukaj, kurse per Tekstin dhe Melodin eshte kujdesur Nasty D, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga Black Fish Entertainment, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te blackfishofficial.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android